Про негативний вплив такого проведення часу відомо усім. Тому, аби зробити “інтернетний час” дитини кориснішим Тутка підібрав добірку найкращих розвиваючих сайтів для дітей українською мовою.

Тут ви знайдете безліч цікавих матеріалів для свого чада: ігри, лічилки, віршики, казки, розмальовки, смачні рецепти для випічки, матеріали для творчого розвитку, мультфільми та багато іншого.

Слід додати, що вся інформація зібрана на даних сайтах цілком безпечна для дітей.

 

1. “Левко” – сайт для дітей та батьків, що пропонує великий вибір ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, поради з рукоділля, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, та сценарії дитячих свят.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1935/content_levko.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

2. “Нашим діткам” – сайт присвячений дошкільнятам та ранньому розвитку дитини. Тут розміщені дитячі музичні альбоми, відео-презентації, мультфільми, ігри, сценарії свят, аудіокниги та ще багато цікавого.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1936/content_2.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

3. “Пустунчик” – інформаційно-розважальний портал присвячений розвитку, навчанню та відпочинку дитини. Сайт пропонує різноманітний контент: ігри, аудіотеку, творчість, рукоділля, дозвілля, віртуальну школу та багато цікавого, що дозволить огранізувати відпочинок вашої дитини.

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини4. “Зроби Сам(А)” – цікавий сайт з рукоділля від Яни Смакули, що обов’язково сподобається дітка та батькам, які полюбляють проводити час разом та створювати речі своїми руками. Також тут зібрана велика кількість схем, матеріалів та уроків для початківців, які допоможуть опанувати мистецтво хендмейду.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1937/content_3.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

5. “Небо” – сайт християнської тематики для батьків та дітей з великою кількістю матеріалів та мультфільмів українською мовою, які можна переглядати online або завантажити на свій комп’ютер.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1939/content_5.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

6. “Світ дитини” – сайт, який створила та веде патріотка Юля Турчина з Харкова. Тут ви знайдете заняття для дітей, вірші, логопедичні чистомовки, кросворди, ігри, дитячі забавлянки, українські вірші, гуморески та корисну літературу. Потрібно додати, що Юля має донечку 5 років, тому всі матеріали пройшли своєрідне “тестування” та обов’язково повинні вам сподобатись.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1940/content_6.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

7. “Казкар” – один з кращих сайтів подібної тематики на просторах українського Інтернету. Тут є всі необхідні матеріали для малечі та батьків: казки (українські та народів світу), легенди про міста, села, гори, річки, рослин і тварин, мультфільми, аудіоказки, ігри, сценарії свят, ілюстрації та окремий розділ для батьків.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1941/content_7.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

8. “Кращі казки світу” – гарно проілюстрований сайт для малят та їхніх батьків, який містить улюблені казки з усього світу українською мовою.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1942/content_8.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

9. “Читанка” – дитяча публічна онлайн-бібліотека, в якій містяться книги українською мовою, які вже не можна придбати у книжкових магазинах. Однак ви маєте можливість завантажити на комп’ютер чи інший пристрій будь-яку з книг представлених на сайті.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1943/content_9.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини10. “МегаЗнайка” – сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків. На ньому зібрана величезна кількість цікавої і корисної інформації: казки, вірші, ігри, пісні, цікаві факти про різноманітні предмети та явища, про рослинний і тваринний світ, про людину та її діяльність.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1944/content_10.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини11. “Весела Абетка” – сайт, де зібрано безліч оповідань, загадок, казок, ігор, віршів, цікаво викладених для дітей відомостей з різних галузей знань. Ідея проекту та наповнення належить Миколі Владзімірському із Севастополя.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1945/content_11-20.jpg

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини12. “Дітвора” – сайт створений батьками для батьків. Тут зібрано безліч матеріалів з відповідями на повсякденні запитання стосовно батьківства. Для вас доступні такі розділи: вагітність, немовля, дитина, родина, здоров’я, життя, знання, позитив та творчість.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1946/content_12.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

13. “Янко Гортало” – чудовий україномовний сайт, що працює переважно на ниві дитячої літератури. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1947/content_13.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини

14. “З любов’ю до дітей” – мабуть, один з найкращих україномовних сайтів, що має на меті навчити дітей робити добро, мати хороші думки та бути добрими. Тут ви знайдете багато розвиваючих мультфільмів, відеозагадок, розвиваючих уроків, казок, творчих майстер-класів та дитячих пісень українською мовою.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1948/content_14.png

 

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини15. “Японські народні казки” – якщо ваш малюк вже знає напам’ять традиційні українські казки про Котигорошка, Колобка та Лиса Микиту, то саме час зачитати йому казки “країни сонця, що сходить”. На даному сайті зібрані найпопулярніші казки японського народу, в яких відображається його побут, звичаї, культура, прагнення й ідеали.

https://osvitanova.com.ua/ckeditor_assets/pictures/1949/content_15.png

ТОП-15 сайтів українською мовою для розвитку дитини