A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Литвиновицька філія опорного закладу "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради Сумської області

"Увага!Діти - на дорозі!"

Літні канікули перегорнули  свої останні сторінки безтурботного дитинства, на часі – здобуття нових знань та невгамовне шкільне життя. Саме тепер маленьким пішоходам як ніколи потрібні допомога та підтримка дорослих. Тому вже стало традиційним проведення у вересні Всеукраїнського місячника-рейду «Увага! Діти -  на дорозі!», мета якого – нагадати учням, особливо молодшого шкільного віку про дотримання ПДР.

       Нагадуємо на дотриманні Правил дорожнього руху неповнолітніми пішоходами й звертаємоособливу увагу на те, що пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись пра­вого боку. Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішо­ходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку й не утруд­нюючи рух на велосипедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому – по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати ін­шим учасникам дорожнього руху.

      Для тих учасників дорожнього руху, які відносяться до категорії «велосипедисти» нагадуємо, що рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).

       Нагадуємо, що особливо слід дотримуватися правил перевезення пасажирів, зокрема дітей, адже забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, – у транспорт­них засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструк­цією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля – без ви­користання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда, дітей до 16-річного віку в кузові будь-якого вантажного автомобіля, а також організовані групи дітей у темну пору доби.

Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху та бережіть себе!

 

План
                    проведення профілактичних заходів «Увага! Діти - на дорозі!»                                         по філії ОЗЗСО Литвиновицький НВК

 

з/п

Назва заходу

Термін виконання

Відповідальні

1

Видати наказ по ОЗЗСО про організацію та проведення місячника безпеки дорожнього руху „ Увага! Діти – на дорозі!”, призначивши відповідального за вивчення Правил дорожнього руху в закладі освіти

До 01.09.2020

Каптан В. В.

2

Провести Єдиний урок з питань безпечної поведінки дітей на дорогах «Безпека на дорозі – безпека життя».

01.09.2020

Класні керівники

3

Провести батьківські збори з питань безпечної поведінки дітей на дорогах; про стан дитячого дорожньо-транспортного травматизму; особливості перевезення неповнолітніх автотранспортом, тематичні бесіди та консультації для батьків дітей дошкільного віку

01.09.2020

Класні керівники,

вихователі

4

Розробити індивідуальні схеми маршрутів безпечного руху дітей до закладу освіти та в зворотному напрямку

до
01.09.20

Класні керівники

5

Організувати зустрічі з працівниками Управління патрульної поліції під час проведення виховних годин та уроків основ здоров`я

вересень
2020

Завідувач флії
 

6

Організувати та провести вікторину з вивчення Правил дорожнього руху для молодших здобувачів освіти   «Світлофор-моргайко»

01.09 –   18.09.20


Вчителі почат.класів

7

Проводити перед закінченням останнього уроку «п’ятихвилинку» про дотримання дітьми Правил дорожнього руху

постійно

Учителі
 

  8

Організувати спецвипуск шкільних газет з питань безпеки дорожнього руху

вересень 2020

Кл.керівники

  9

Поновити інформаційні стенди з Правил дорожнього руху

до 01.09.20

Завідувач філії

    10

Забезпечити взаємодію педагогічних, учнівських колективів із працівниками Управління патрульної поліції  та сприяти активній участі дітей у різноманітних конкурсах та акціях

Постійно

Завідувач філії

 

Інформація  про проведення місячника

«Увага! Діти – на дорозі!»

 

З метою збереження життя та здоров'я здобувачів освіти, вихованців, проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі»,  в філії ОЗЗСО Литвиновицький НВК було заплановано та проведено ряд заходів, а саме:

1.Єдиний урок з питань безпечної поведінки дітей на дорогах «Безпека на   дорозі – безпека життя».

 2.Батьківські збори з питань безпечної поведінки дітей на дорогах; про стан дитячого дорожньо-транспортного травматизму; особливості перевезення неповнолітніх автотранспортом, тематичні бесіди та консультації для батьків дітей дошкільного віку.

 3.Вікторина з вивчення Правил дорожнього руху для молодших здобувачів освіти   «Світлофор-моргайко».

4.Проводяться  перед закінченням останнього уроку «п’ятихвилинки» про дотримання дітьми Правил дорожнього руху «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність» та «Безпечна дорога до школи».

5.Поновлено інформаційні стенди з Правил дорожнього руху.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора