A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Литвиновицька філія опорного закладу "Мутинський ліцей"
Кролевецької міської ради Сумської області

Всесвітній день водно-болотних угідь

Ця подія покликана привернути увагу громадськості і урядів різних країн світу до цінності водно-болотних угідь для підтримання стійкого розвитку нашої планети.Конвенція про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення в першу чергу в якості середовища проживання водоплавних птахів, була підписана 2 лютого 1971 р. В місті Рамсаре (Іран), і з тих часів носить назву Рамсарської конвенції.

День її підписання в 1997 р. був об’явлений Всесвітнім днем водно-болотних угідь. Головною ціллю конвенції є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь як засіб досягнення стійкого розвитку в усьому світі.

 

У філії Литвиновицький НВК в рамках відзначення    2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь проведено інформаційні заходи, спрямовані на підвищення обізнаності учнів з питань необхідності збереження водно- болотних угідь.

Екологічна вікторина "Вода, що об"єднує все"

 

 

 Учням початкових класів продемонстрували цікаву презентацію, обговорили важливість водно-болотних угідь, як ресурсу, який має велике економічне, культурне, наукове та рекреаційне значення, утрата якого була б непоправною,  виготовили жабку в техніці орігамі.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора